Opis szczepu

Ocean Beach to szczep marihuany hybrydowej, stworzony przez Cookies i Seed Junkie Genetics. Wywodzi się on od klasycznego szczepu OG Kush i jest  zrównoważony (50% indica/50% sativa.

Roślina ta charakteryzuje się słodkim smakiem, który przypomina owocowe ciasto, a także głębokimi nutami kush. Efekty palenia są natychmiastowe i zaczynają się od mocnego haju głowy, po którym następuje relaksujące działanie na ciało. Pąki Ocean Beach pokrywają gęste, mroźne trychomy, które przypominają białą, piaszczystą plażę. Pąki mają jasnozielone plamy i żywe pomarańczowe włoski.

Ocean Beach to roślina, która może być uprawiana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Okres kwitnienia wynosi 8-9 tygodni, a zbiór na zewnątrz odbywa się w połowie października. W uprawie indoor plon wynosi piętnaście uncji na metr kwadratowy (około 425 g/m^2), podczas gdy uprawa outdoor może dać szesnaście uncji na roślinę (około 453 g na roślinę). Najlepsze efekty można osiągnąć uprawiając nasiona Ocean Beach w klimacie śródziemnomorskim, z regularnym przycinaniem.

Ocean Beach daje efekty idealne na leniwe weekendowe popołudnia lub dni wolne od pracy. Zapewnia mrowienie szczęścia i obfitość energii umysłowej. Użytkownik poczuje podniesienie nastroju, skupienie twórcze i motywację, które sprawią, że zacznie się rozwijać w rozmowie. W miarę rozszerzania się umysłu, ciało zaczyna się uspokajać, osiągając stan lekkiego znieczulenia, który sprawia, że czujesz się w pełni zrelaksowany i nieco przykuty do kanapy, chociaż nadal funkcjonalny. Dzięki swojemu wysokiemu poziomowi THC (16-27%), Ocean Beach jest doskonały dla osób cierpiących na ADD lub ADHD, depresję, przewlekłe zmęczenie, PTSD lub przewlekły stres, a także dla osób borykających się z nudnościami lub brakiem apetytu.

W 2003 roku zdobył Cannabis Cup za najlepszy  szczep.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Chichot
  • blyskawica Euforia

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

Brak informacji

wysokosc rosliny
szczep marihuany ocean beach
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-450 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy