Opis szczepu

Szczep Pie Hoe powstał poprzez krzyżowanie dwóch innych szczepów – Grape Pie i Tahoe OG Kush.

Rośliny osiągają wysokość około 120-150 cm, a czas kwitnienia wynosi około 8-9 tygodni. Liście są koloru zielonego, pokryte białymi kryształkami żywicy, pąki są gęste i stożkowate w kształcie.

Pie Hoe to pełnosezonowa hybryda z przewagą indica. Hodowcy zazwyczaj określają wydajność tego szczepu jako przeciętną, wynoszącą około 400-500 g na metr kwadratowy uprawy wewnątrz. W przypadku uprawy na zewnątrz, plony mogą wynosić od 450 do 600 gramów na roślinę. Szczep może być trudny w uprawie dla początkujących hodowców, ze względu na potrzebę utrzymania odpowiednich warunków, w tym wilgotności i temperatury.

Działanie charakteryzuje się silnym efektem relaksacyjnym i uspokajającym, a także może wpływać na pobudzenie apetytu i złagodzenie bólu. Szczep ten ma także wpływ na umysł, wprowadzając kreatywny i euforyczny stan.

Pie Hoe jest produkowany przez wiele banków nasion, w tym Seed Junky Genetics, Archive Seed Bank, Cannarado Genetics i inne.

Szczep był nominowany do Cannabis Cupa w 2014 roku, a jego popularność rośnie wśród konsumentów i hodowców na całym świecie.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Podniecenie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Niepokój
  • kciuk w dol Suchość oczu

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Duże

ksiazka

Wysokość rośliny

120-150 cm

wysokosc rosliny
szczep pie-hoe
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8 - 9 tygodni

Powiązane szczepy