Opis szczepu

Pie of the Tiger ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych, a dokładna historia hodowli tego szczepu może być nieco trudna do śledzenia. Wiadomo jednak, że powstał w wyniku krzyżowania różnych odmian w celu uzyskania pożądanych cech genetycznych.

Pie of the Tiger jest hybrydą, która ma zrównoważone cechy indica i sativy. Dzięki temu można oczekiwać kombinacji relaksacji i energetyzującego działania. To sprawia, że szczep ten jest popularny zarówno wśród osób, które szukają odprężenia, jak i tych, które potrzebują dodatkowej stymulacji umysłowej.

Pie of the Tiger może być uważany za szczep o umiarkowanym stopniu trudności. Wymaga odpowiednich warunków środowiskowych, regularnej pielęgnacji i umiejętności uprawy. W kontekście uprawy, można oczekiwać umiarkowanych do wysokich plonów, osiągających około 400-500 g/m2. Pod względem wyglądu, rośliny Pie of the Tiger są zazwyczaj średniej wysokości, osiągające od 100 do 150 cm. Czas kwitnienia zależy od wielu czynników, ale przeważnie trwa około 8-9 tygodni.

Oczekiwane działanie Pie of the Tiger to połączenie relaksacji i pobudzenia. Konsumenci często opisują to jako doświadczenie, które przynosi zarówno odprężenie, jak i kreatywność. Działanie tego szczepu może pomóc w złagodzeniu stresu, lęku oraz pobudzić apetyt.

Wrażenia i doznania

Doznania

    Brak informacji

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany pie of the tiger
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

8-9

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

400-500 g/m2 tygodni

Powiązane szczepy