Opis szczepu

Pink Guava to szczep, który powstał jako wynik krzyżówki różnych odmian. Niestety, szczegółowe informacje na temat konkretnego pochodzenia i historii tego szczepu mogą być trudne do ustalenia. Niektóre źródła sugerują, że może on pochodzić od mieszanki odmian Guava Kush oraz Pink Kush, ale należy pamiętać, że te informacje mogą być niepotwierdzone lub nieprecyzyjne.

Pink Guava jest średniej wysokości rośliną, zazwyczaj osiągającą około 100-150 cm. Jeśli chodzi o czas kwitnienia, zazwyczaj trwa on około 8-9 tygodni. Jest to stosunkowo krótki okres, co może być korzystne dla osób uprawiających ten szczep.

Uprawa szczepu Pink Guava może być dostępna dla osób o różnym poziomie doświadczenia. Nie jest to uważany za szczep bardzo trudny w uprawie, ale jak zawsze, wymaga odpowiedniej troski i uwagi. Jeśli chodzi o plony, może on dostarczyć średnie do dużej ilości suszu. Niestety, brak konkretnych informacji na temat plonów w gramach na metr kwadratowy (g/m2).

Działanie Pink Guava jest często opisywane jako relaksujące, zarówno dla ciała, jak i umysłu. Konsumenci tego szczepu mogą odczuwać efekty uspokajające i przynoszące ulgę, które mogą pomóc w redukcji stresu i napięcia. Niektórzy użytkownicy zgłaszają delikatne euforyczne odczucia i kreatywność. Każdy organizm może jednak inaczej reagować na działanie konopi, dlatego zawsze należy zachować ostrożność i poznać swoje własne tolerancje i preferencje.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany pink guava
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

Brak informacji

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy