Opis szczepu

Szczep ten jest owocem skrzyżowania dwóch znanych odmian marihuany: Pink Panties i Herojuana. Choć oba te szczepy są dość popularne w środowisku miłośników marihuany, to ich połączenie dało coś naprawdę wyjątkowego.

Jeśli chodzi o wygląd, szczep wyróżnia się pięknymi różowymi i fioletowymi odcieniami, które zdobią jego pąki. Roślina może osiągnąć wysokość do 150 cm. Jej czas kwitnienia wynosi zwykle około 8-9 tygodni.

Pink Prosecco to hybryda, w której dominuje indica, ale ma również w sobie pewne cechy sativa. Proporcje genetyczne wskazują na około 70% indica i 30% sativa. Co ważne, ten szczep występuje zarówno w wersji pełnosezonowej, jak i automatycznej. Jest także dostępny w wersji feminizowanej.

Opisywany szczep nie jest szczególnie trudny w uprawie, ale jak każda roślina wymaga pewnej uwagi i troski. Jeśli chodzi o plony, można spodziewać się zbiorów w zakresie 450-500 g/m² w uprawie wewnętrznej.

Działanie jest głębokie i relaksujące, dzięki dominacji indica. Użytkownicy często opisują uczucie euforii, relaksacji i spokoju.

Jeśli chodzi o zawartość THC i CBD, Pink Prosecco jest mocnym szczepem z zawartością THC w zakresie 20-25%, podczas gdy zawartość CBD jest stosunkowo niska i wynosi mniej niż 1%. Głównym terpenem jest mircen, który odpowiada za jego charakterystyczny, ziemisto-słodki aromat.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Relaks i odprężenie

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Ból
  • listek Zmęczenie

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Ból głowy
  • kciuk w dol Niepokój

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

150 cm

wysokosc rosliny
Pink Prosecco szczep
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy