Opis szczepu

Push Pop jest hybrydą, która została stworzona przez Ethos Genetics. Firma ta powstała w 2014 roku i specjalizuje się w produkcji wyjątkowych szczepów marihuany. Push Pop powstał poprzez skrzyżowanie dwóch innych popularnych szczepów: Triangle Kush i Bubble Gum. To połączenie dało Push Pop nie tylko silne działanie, ale także wspaniały smak i aromat. Ze względu na swoje właściwości zdobył wiele nagród na różnych konkursach, w tym nagrodę za najlepszy szczep hybrydowy na konkursie SoCal Cannabis Cup w 2019 roku.

Push Pop jest stosunkowo niską rośliną, która osiąga wysokość około 80-120 cm w zamkniętych pomieszczeniach i około 2 metrów na zewnątrz. Jest to pełnosezonowy szczep, który wymaga około 8-9 tygodni kwitnienia. Nie ma wersji automatycznej tego szczepu. Mimo to Push Pop nie jest szczególnie trudny w uprawie i jest odpowiedni dla początkujących hodowców. Roślina jest dość odporne na choroby i szkodniki, ale wymaga regularnego nawożenia i podlewania. Plony są zwykle dość duże, wynoszą około 400-500 gramów na metr kwadratowy w zamkniętych pomieszczeniach i do 700 gramów na roślinę na zewnątrz.

Push Pop to hybryda, która zawiera zarówno cechy indica, jak i sativa. Jest znana ze swojego silnego działania, które działa przede wszystkim na umysł. Może to pomóc w łagodzeniu bólu, stresu i depresji, a także poprawić nastrój i zwiększyć kreatywność. Smak i aromat Push Pop to mieszanka słodkich owoców z nutami gumy balonowej.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Mrowienie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Oszołomienie
  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

80-120 cm

wysokosc rosliny
marihuana ze szczepu push pop
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy