Opis szczepu

Szczep marihuany o nazwie Shawnee Hills to jedna z tajemnic kanabinologicznej botaniki, której korzenie tkwią w połączeniu kultur oraz tradycji hodowli, ciągnących się przez dekady. To prawdziwe dziedzictwo jest zarazem dowodem na to, jak wspaniałe efekty może przynieść długotrwałe doświadczenie w dziedzinie uprawy marihuany.

Shawnee Hills wywodzi się od dwóch bardzo specyficznych i popularnych szczepów, którymi są Afghani oraz Hawaiian Haze. Na skrzyżowanie tych dwóch różnych genotypów zdecydowano się w szacownym banku nasion – Shawnee Seeds, gdzie specjaliści dążyli do wytworzenia szczepu o unikalnym charakterze, łączącym w sobie cechy Indiki i Sativy. Wynik? Shawnee Hills – potężna hybryda, która pozwoliła na zrównoważone czerpanie z zalet obu rodzajów.

Roślina charakteryzuje się bujnym, silnym wzrostem, osiągając średnio 150-180 cm wysokości. Jest to prawdziwy gigant wśród innych roślin marihuany, który zasługuje na swoje miejsce w uprawie. Jej liście są szerokie, typowe dla indiki, a ubarwienie to mieszanka jasnozielonych tonów z subtelnie purpurowymi przebarwieniami, które dodają roślinie wyjątkowego uroku. Kwitnienie Shawnee Hills zazwyczaj rozpoczyna się po 8-9 tygodniach od wysadzenia, zależnie od warunków uprawy.

Mimo swojej imponującej postury, Shawnee Hills jest dosyć łatwy w uprawie. Odpowiednio zadbana roślina może przynieść dobre plony, nawet do 500 g/m2 w przypadku uprawy wewnątrz. Oczywiście, pod warunkiem odpowiedniego oświetlenia, temperatury, wilgotności i odpowiedniego nawożenia.

Działanie Shawnee Hills można opisać jako zrównoważone i wielowymiarowe. Z jednej strony, dzięki swoim genotypowym korzeniom w Afghanie, potrafi dostarczyć głębokiego, fizycznego relaksu, charakterystycznego dla Indiki. Z drugiej strony, dzięki wpływom Hawaiian Haze, oferuje euforyczne i energetyzujące efekty, typowe dla Sativy. To zrównoważone doświadczenie sprawia, że Shawnee Hills jest szczególnie ceniony przez użytkowników ceniących zarówno fizyczne jak i mentalne aspekty marihuany.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Uniesienie
  • blyskawica Podniecenie
  • blyskawica Euforia

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

150-180 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany shawnee hills
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

do 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy