Opis szczepu

Sherb Breath to unikalny szczep marihuany, którego pochodzenie i historia są bezpośrednio związane z dwoma wyjątkowymi odmianami rodzicielskimi – Sunset Sherbet i Mendo Breath. Pochodzący z popularnego banku nasion ThugPug Genetics szczep jest wynikiem długotrwałego eksperymentowania i krzyżowania, by uzyskać odmianę o wyjątkowym profilu terpenów i mocnym efekcie.

Rośliny tego szczepu charakteryzują się średnią wysokością, która często sięga od 100 do 150 cm. Liście są głęboko zielone, z widocznymi pomarańczowymi włoskami, które pokrywają gęste, żywiczne pąki. Czas kwitnienia wynosi od 8 do 10 tygodni.

Sherb Breath to pełnosezonowa hybryda z dominacją genów indica. Dzięki wysokiej zawartości THC, której zakres może oscylować między 20-25%, szczep ten oferuje silne, upajające efekty, które są jednocześnie relaksujące i euforyzujące. Zawartość CBD jest zazwyczaj niska, poniżej 1%.

Szczep ten nie jest szczególnie trudny w uprawie, chociaż wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia. Wydajność może się różnić w zależności od warunków uprawy, ale generalnie sięga do 500 gramów na metr kwadratowy pod lampami o wysokiej intensywności.

Sherb Breath jest szczególnie znany z jednego z terpenów, które dominują w jego profilu – limonenu, który przyczynia się do cytrusowego, słodkiego smaku i aromatu tego szczepu.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Energiczność

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Zmęczenie

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Oszołomienie
  • kciuk w dol Suchość jamy ustnej

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
Sherb Breath szczep
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy