Opis szczepu

Shortbread to unikalny szczep marihuany, który swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowemu zapachowi przypominającemu słodkie ciasteczka. Ten szczep jest dziełem hodowców z Seed Junky Genetics i powstał z krzyżówki dwóch popularnych odmian: GSC (Girl Scout Cookies) i Kush Mints.

Shortbread to hybryda, której wysokość waha się od 90 do 120 cm. Roślina ta rozwija gęste, ciemnozielone pąki przetykane rudymi włoskami i pokryte gęstą warstwą żywicznych trichomów. Okres kwitnienia tego szczepu wynosi zazwyczaj od 8 do 9 tygodni.

Ze względu na swoje geny, Shortbread jest niezbyt trudny w uprawie i daje obfite plony. Szacunkowy plon z metra kwadratowego to około 500 gramów, ale z doświadczonym hodowcą i optymalnymi warunkami, ta liczba może być jeszcze większa.

Działanie Shortbread jest intensywne i głęboko relaksujące, a użytkownicy często zgłaszają euforyczne i szczęśliwe uczucia. Wiele osób korzysta z tego szczepu do łagodzenia stresu i niespokojnej myśli, dzięki silnym efektom Indiki.

Bankiem nasion, który wprowadził Shortbread na rynek, jest Seed Junky Genetics, firma słynąca z tworzenia unikalnych, mocnych i aromatycznych szczepów marihuany.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Uniesienie
  • blyskawica Energiczność

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

90-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany shortbread
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

ok. 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy