Opis szczepu

Szczep marihuany S’mores, który wziął swoją nazwę od popularnego amerykańskiego deseru, jest rezultatem krzyżowania trzech innych szczepów: Platinum Cookies, Starfighter i Colombian Gold. Stworzenie tego szczepu było próbą połączenia najlepszych cech tych trzech odmian w jednej roślinie, która charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami smakowymi i aromatycznymi.

Roślina szczepu S’mores jest niska do średniej wysokości, zwykle osiągając od 80 do 120 cm. Liście są szerokie i ciemnozielone, z pomarańczowymi włoskami, a kwiaty pokrywają się białymi kryształkami żywicy. Czas kwitnienia wynosi około 8-9 tygodni, co jest dość standardowym okresem dla wielu szczepów marihuany.

S’mores jest hybrydą, łączącą w sobie cechy zarówno indica, jak i sativa. Jego genetyka składa się z około 60% sativa i 40% indica, co sprawia, że efekty są zrównoważone, z nieco większym naciskiem na pobudzenie i euforię. Użytkownicy mogą spodziewać się również intensywnego smaku i aromatu, który przypomina słodki deser, z nutami czekolady, marshmallow i ciastek Graham. To sprawia, że S’mores to szczep o wyjątkowym charakterze.

Uprawa S’mores nie jest szczególnie trudna, dzięki czemu jest to szczep odpowiedni dla hodowców na różnych poziomach zaawansowania. Rośliny tego szczepu cechują się dość dużą odpornością na pleśń i szkodniki. Plony są umiarkowane, a średnia wydajność z uprawy indoor wynosi około 350-450 g/m2.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Senność

Działania lecznicze

  • listek Depresja
  • listek Lęk
  • listek Bezsenność

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość oczu

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

80-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany s'mores
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

350-450 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy