Opis szczepu

Szczep Sorbet #11 został stworzony przez DNA Genetics, renomowany bank nasion, który stworzył serię szczepów Sorbet, w której wykorzystuje swoją własną genetykę. Historia Sorbet #11 jest związana z łączeniem odmian Do-Si-Do i Sorbet, co prowadzi do unikalnego szczepu o intensywnych efektach i niezapomnianym smaku.

Rośliny są średniej wielkości, zazwyczaj osiągając od 120 do 150 cm wysokości w warunkach indoor. Na zewnątrz mogą dorastać do około 180 cm. Krzaki mają gęste, żywiczne pąki pokryte mieniącymi się trichomami. Czas kwitnienia wynosi od 8 do 9 tygodni.

Szczep jest hybrydą, z dominującymi genami indica. Jest pełnosezonowy, co oznacza, że roślina potrzebuje określonego cyklu światła, aby przejść z fazy wzrostu do kwitnienia.

Uprawa odmiany Sorbet #11 jest umiarkowanie trudna, co czyni go dobrym wyborem dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie w uprawie marihuany. Szczep wytwarza duże plony, przynosząc około 450-500 gramów na metr kwadratowy w warunkach indoor.

Efekty działania są typowe dla szczepów indica, zapewniając głębokie odprężenie, które jest idealne do wieczornego relaksu.

 

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Lęk

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Niepokój

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

120-180 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany sorbet 11
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy