Opis szczepu

Szczep marihuany Sour Glue to rezultat połączenia dwóch znanych i cenionych szczepów, Sour Diesel i GG4. Jego nazwa wskazuje na kwasowy (Sour) i klejący (Glue) charakter, który nawiązuje do wyraźnych nut smakowych i aromatycznych oraz mocnych efektów, które niesie ze sobą.

Rośliny Sour Glue charakteryzują się solidnym wzrostem, osiągając średnio od 120 do 150 cm wysokości. Ich pąki są zwykle gęste, pokryte żywicą i wykazują fascynujące cechy obu rodziców. Wyróżniają się smakiem, który jest mieszanką słodkich, ziemistych tonów z kwasowym akcentem. Czas kwitnienia to zwykle 9 do 10 tygodni.

Uprawa Sour Glue nie jest uważana za szczególnie skomplikowaną, choć rośliny wymagają regularnej pielęgnacji. Z odpowiednio optymalizowanymi warunkami, plony mogą sięgać od 450 do 500 gramów na metr kwadratowy.

Sour Glue jest hybrydą, łączącą cechy sativa dominującej Sour Diesel z mocno indica GG4, co składa się na wyjątkowo zrównoważone efekty. Dzięki temu szczepowi użytkownicy mogą doświadczyć jednocześnie zarówno pobudzenia, jak i głębokiego relaksu. Jest to szczep o wysokim poziomie THC, który jest znany ze swojego silnego, euforycznego i jednocześnie relaksującego efektu. Wpływa na umysł, prowadząc do skupienia i kreatywności, jednocześnie wpływając na ciało, przynosząc uczucie relaksu i spokoju.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Uniesienie
  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Mrowienie

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Lęk
  • listek Skurcze

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

120-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany sour glue
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy