Opis szczepu

Sour Mamba to szczep marihuany, który przyciąga uwagę swoją nazwą, ale fascynuje również swoją unikalną genetyką i właściwościami. Pochodzi z krzyżowania dwóch mocnych szczepów: Sour Diesel i Black Mamba, dzięki czemu zapewnia mieszankę sativa-indica o niezwykle bogatym profilu smakowym i aromatycznym.

Sour Mamba prezentuje się imponująco. Roślina ta może dorastać do 120-150 cm, co zdecydowanie wymaga od uprawiających odpowiedniej przestrzeni. Jej kwiaty są duże, gęste i pokryte białymi trichomami, co dodaje im błyszczącego wyglądu. Czas kwitnienia dla Sour Mamba to około 9-10 tygodni.

Uprawa Sour Mamba jest uważana za średnio trudną. Ten szczep wymaga pewnej troski, zwłaszcza podczas kwitnienia, gdy roślina potrzebuje odpowiedniej ilości światła i odżywiania. W idealnych warunkach uprawy, Sour Mamba może dostarczyć do 450-500 g/m2.

Działanie Sour Mamba jest intensywne i wielowymiarowe. Można oczekiwać euforycznego, niemal energetyzującego początku, dzięki dominacji sativa, która stopniowo przechodzi w głębokie uczucie relaksacji, charakterystyczne dla indiki. To zdecydowanie szczep, który potrafi zapewnić dobrą równowagę i wszechstronne doznania.

Wrażenia i doznania

Doznania

    Brak informacji

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

120-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany sour mamba
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy