Opis szczepu

Sour Papaya to szczep marihuany, który zdobył uznanie dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi i mocnemu efektowi. Wywodzi się z hodowli na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, gdzie hodowcy skrzyżowali dwa znane szczepy: Sour Diesel i Papaya. W efekcie powstał szczep o intensywnym zapachu, kwasowym smaku i mocnym efekcie.

Sour Papaya to roślina o średniej wysokości, dorastająca do około 100-150 cm. Posiada gęste pąki pokryte bursztynowymi włoskami i błyszczącą warstwą żywicy. Czas kwitnienia Sour Papaya wynosi zazwyczaj około 8-10 tygodni.

Jest to hybryda z dominującymi genami sativy, co przekłada się na energiczne i pobudzające efekty. Jednak dzięki swojemu indycznemu dziedzictwu, Sour Papaya zapewnia również głęboki relaks i ulgę w bólu. Sour Papaya zapewnia użytkownikowi silny, euforyczny haj, który jest szybko zauważalny i długotrwały. Efekty te czynią go idealnym szczepem do użytku w ciągu dnia, gdy potrzebujesz dodatkowego bodźca do działania.

Uprawa Sour Papaya nie jest szczególnie trudna, choć wymaga pewnego doświadczenia. Dzięki swoim genetycznym korzeniom, szczep ten jest odporny na pleśń i szkodniki. W optymalnych warunkach uprawy, można oczekiwać plonów w granicach 400-500 g/m2.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Skupienie

Działania lecznicze

  • listek Ból
  • listek Lęk
  • listek Zespół stresu pourazowego

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Paranoja

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany sour papaya
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy