Opis szczepu

Sour Pineapple to szczep marihuany, który zasłynął ze swojego unikalnego profilu smaku i mocnego działania. Szczep ten jest hybrydą stworzoną przez skrzyżowanie dwóch znanych szczepów, Sour Diesel i Pineapple Kush. Historia tych dwóch szczepów jest niezwykle różnorodna i obejmuje dziesięciolecia hodowli, a ich połączenie daje efekt, który jest równie wyjątkowy, jak ich pochodzenie.

Sour Pineapple jest wyjątkowym szczepem nie tylko ze względu na swój smak. Rośliny są średniej wielkości, zwykle dorastają do około 100-150 cm, z gęsto upakowanymi, żywozielonymi pąkami. Czas kwitnienia tego szczepu to zwykle 9-10 tygodni.

Jak wcześniej wspomniałem, Sour Pineapple to hybryda, a więc dziedziczy cechy zarówno Indica, jak i Sativa. Możemy więc oczekiwać, że efekty będą mieszanką relaksujących i euforycznych uczuć.

Uprawa Sour Pineapple nie jest szczególnie trudna, choć wymaga trochę troski i uwagi, aby osiągnąć optymalne wyniki. Średni plon to około 450-500 g/m2 w uprawie indoor, choć może być większy, jeśli rośliny są dobrze pielęgnowane.

Jest to szczep, który zasłynął ze swojego mocnego i długotrwałego działania. Wielu użytkowników opisuje to doświadczenie jako intensywne, euforyczne i jednocześnie relaksujące, co czyni go idealnym na koniec długiego dnia.

Bank nasion, który oferuje Sour Pineapple, to głównie Reserva Privada, chociaż wiele innych firm również oferuje nasiona tego szczepu.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Skupienie
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany sour pineapple
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy