Opis szczepu

Stardawg 91 to niezwykły szczep marihuany o korzeniach sięgających początków ruchu konopiennego. Jest wynikiem skrzyżowania dwóch legendarnych szczepów: Chemdawg 91 oraz Stardawg. Zestawienie tych dwóch szczepów dało początek unikalnej hybrydzie, która łączy w sobie najlepsze cechy swoich rodziców.

Wizualnie Stardawg 91 jest zachwycający, z obfitymi, gęstymi pąkami pokrytymi lśniącymi, lepkimi trichomami. Roślina ta ma tendencję do wzrostu na wysokość od 100 do 120 centymetrów. Szczep ten zwykle potrzebuje od 9 do 10 tygodni na dojrzewanie.

Jest to hybryda z dominacją sativy, co skłania do oczekiwania euforycznego i energetycznego działania. Rzeczywiście, Stardawg 91 jest znany z pobudzenia kreatywności i pozytywnego nastroju, ale posiada też relaksujące nuty, dzięki genetyce indic od Stardawg.

Uprawa Stardawg 91 nie jest szczególnie trudna, ale wymaga stałej uwagi i dbałości. Roślina ta preferuje umiarkowany klimat i wymaga regularnego przycinania, aby utrzymać jej zdrowie i produkcję. Odpowiednio uprawiana, może dostarczyć plon na poziomie 400-500 g/m2.

Stardawg 91 charakteryzuje się przyjemnymi nutami ziemi, paliwa i sosny, z subtelnymi wskazówkami cytrusów. Efekty tego szczepu są głównie pobudzające i euforyczne na początku, przechodząc później w przyjemny stan relaksu.

Jeśli chodzi o producenta, Stardawg 91 jest oferowany przez kilka różnych banków nasion, ale szczególnie znanym jest Top Dawg Seeds, które przyczyniło się do rozpowszechnienia tego szczepu.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Senność
  • blyskawica Podniecenie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany stardawg 91
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy