Opis szczepu

Sugar Berry Scones pochodzi z połączenia dwóch uznanych odmian: Blueberry i Sunset Sherbet. Te dwa szczepy rodzicielskie dały mu nie tylko unikalne właściwości, ale także wyróżniający się aromat i smak.

Z wyglądu odmiana charakteryzuje się bogatymi, ciemnozielonymi liśćmi i kontrastującymi pomarańczowymi włoskami. Wysokość rośliny może osiągnąć nawet 120-150 cm, a okres kwitnienia trwa średnio od 8 do 9 tygodni.

Jest to hybryda, z dominacją genetyki indica nad sativa w proporcji około 60% do 40%. Oferowany jest zarówno w wersji pełnosezonowej, jak i automatycznej. Istnieją także feminizowane nasiona tego szczepu, co sprawia, że jest on preferowany przez wielu hodowców.

Mimo iż nie jest to najtrudniejszy szczep do uprawy, pewne doświadczenie jest potrzebne. Średnie plony wynoszą około 450-550 gramów na metr kwadratowy indoor.

Działanie Sugar Berry Scones jest zbalansowane, dostarczając euforyczne i pobudzające efekty sativa oraz relaksujące właściwości indica. Może działać przeciwbólowo, ale także poprawia nastrój, co czyni go popularnym wyborem dla wielu użytkowników.

Zawartość THC w tym szczepie wynosi między 18% a 24%, podczas gdy CBD jest zdecydowanie niższe, oscylujące w okolicach 0,1-1%. Dominującym terpenem jest mircen, znany ze swoich relaksujących właściwości.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Uniesienie

Działania lecznicze

  • listek Depresja
  • listek Stres
  • listek Lęk

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

120-150 cm

wysokosc rosliny
szczep Sugar Berry Scone
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy