Opis szczepu

Sundae Driver powstał w wyniku krzyżowania dwóch popularnych odmian, Fruity Pebbles i Grape Pie. Fruity Pebbles to odmiana Indica, która powstała w wyniku krzyżowania Granddaddy Purple, Tahoe Alien i Green Ribbon, a Grape Pie to hybryda, która powstała z krzyżowania Cherry Pie z Grape Stomper. W wyniku krzyżowania tych dwóch odmian powstał Sundae Driver, który po raz pierwszy pojawił się na rynku w 2017 roku.

Roślina charakteryzuje się ciemnymi liśćmi i dużymi, zwartymi pąkami, pokrytymi gęstym kryształkami. Krzaki osiągają wysokość około 120-150 cm, a czas kwitnienia wynosi około 8-9 tygodni.

Sundae Driver to hybryda, która powstała z krzyżowania odmian Indica i Sativa. Jest to pełnosezonowy szczep, co oznacza, że potrzebuje około 8-9 tygodni kwitnienia, aby uzyskać pełen potencjał. Może być uprawiany zarówno w warunkach indoor, jak i outdoor.

Szczep jest stosunkowo łatwy w uprawie i nie wymaga specjalnych umiejętności. Roślina dobrze rośnie zarówno w warunkach indoor, jak i outdoor, a jej plony mogą być bardzo obfite, jeśli zostanie odpowiednio pielęgnowana. W dobrych warunkach, można uzyskać od 400 do 500 gramów suchych pąków na metr kwadratowy przy uprawie indoor, lub do 600 gramów suchych pąków na roślinę przy uprawie outdoor.

Sundae Driver to szczep, który charakteryzuje się silnym działaniem Indica i lekkimi właściwościami Sativa. Działanie tego szczepu jest relaksujące i uspokajające, co sprawia, że jest idealny do stosowania w celu łagodzenia bólu, redukcji stresu i poprawy nastroju. Odmiana ma również lekkie właściwości Sativa, co pozwala na delikatne pobudzenie kreatywności i natchnienia.

Szczep oferowany przez wiele różnych banków nasion na całym świecie, nie ma jednego konkretnego banku, który jest odpowiedzialny za produkcję lub oferowanie tej odmiany.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

  • listek Lęk
  • listek Stres
  • listek Ból

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Suchość oczu
  • kciuk w dol Oszołomienie

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Małe

ksiazka

Wysokość rośliny

120-150 cm

wysokosc rosliny
Sundae Driver szczep
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy