Opis szczepu

Sweet Pebbles to efekt pracy hodowców z banku nasion Fire Bros. Szczep ten jest wynikiem skrzyżowania odmian Fruity Pebbles OG i Sour Pebbles, co dało rezultat w postaci unikalnego, hybrydowego szczepu o niewiarygodnie słodkim i owocowym profilu smaku i aromatu.

Odmiana może się pochwalić pięknymi, gęstymi pąkami w kolorze jasnej zieleni, które są pokryte białymi kryształkami trichomów. Rośliny osiągają średnią wysokość, rzędu 120-180 cm. Czas kwitnienia wynosi około 8-10 tygodni.

Sweet Pebbles to hybryda indica-sativa, z niemal równomiernym podziałem pomiędzy obiema odmianami. Szczep ten jest pełnosezonowy. Pod względem uprawy nie jest szczególnie trudny w hodowli. W zależności od warunków i umiejętności hodowcy plony mogą wynosić od 400 do 500 gramów na metr kwadratowy w warunkach indoor.

Szczep daje intensywne efekty, które łączą najlepsze cechy indicy i sativy. Zapewnia to użytkownikowi uczucie euforycznego pobudzenia, które jest równoważone głębokim, fizycznym relaksem.

W kwestii ciekawostek, nazwa Sweet Pebbles nawiązuje do słynnych amerykańskich płatków śniadaniowych „Fruity Pebbles”. Podobieństwo nie kończy się na nazwie, gdyż szczep ten ma wyjątkowo słodki i owocowy aromat, który przypomina popularne płatki.

Opisywany szczep ma umiarkowaną zawartość THC, w granicach 18-22%. Zawartość CBD jest zazwyczaj poniżej 1%. Dominującym terpenem w tym szczepie jest limonen, który przyczynia się do słodkiego, cytrusowego aromatu.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

  • listek Stany zapalne
  • listek Ból
  • listek Stres

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość oczu
  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

120-180 cm

wysokosc rosliny
szczep Sweet Pebbles
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy