Opis szczepu

Vanilla Gorilla to szczep marihuany z dominującą genetyką indica, który pochodzi od dwóch popularnych szczepów, Vanilla Kush i Gorilla Glue #4. Został opracowany przez Barney’s Farm, holenderską firmę produkującą nasiona konopi, która jest znana z produkcji wysokiej jakości odmian. Szczep wprowadzono na rynek w 2018 roku.

Rośliny Vanilla Gorilla rosną do średniej wysokości, osiągając około 100-120 cm w pomieszczeniach i około 160-180 cm na zewnątrz. Czas kwitnienia wynosi około 60-65 dni w warunkach indoor. Rośliny wytwarzają duże, gęste i żywiczne pąki o delikatnym zapachu wanilii i cytrusów.

W Vanilla Gorilla dominują geny indici, co oznacza, że ma silne działanie relaksacyjne i uspokajające. Szczep ten jest pełnosezonowy, co oznacza, że rośliny wymagają pełnego cyklu oświetlenia, aby kwitły. Jest stosunkowo łatwy w uprawie i może być uprawiany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, pod warunkiem, że zapewni się mu odpowiednie warunki. Rośliny te są odporne na choroby i szkodniki, ale wymagają stałego nawilżenia, aby zapobiec przesuszeniu. Właściwe nawożenie również pozwala na uzyskanie większych plonów. W warunkach indoor, Vanilla Gorilla może produkować do 500 gramów suszu na metr kwadratowy, podczas gdy w warunkach outdoor można uzyskać nawet 600 gramów suszu z jednej rośliny.

Vanilla Gorilla to szczep, który oferuje relaksacyjne i uspokajające działanie. Charakteryzuje się ona silnym, uspokajającym efektem fizycznym, który wprowadza użytkownika w stan spokoju i relaksu. Działa także na umysł, łagodząc stres i zmniejszając napięcie. Może być stosowany do zwalczania bólu, stresu i bezsenności.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

  • listek Ból
  • listek Artretyzm
  • listek Depresja

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość oczu
  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

100-120 cm

wysokosc rosliny
zdjecie szczepu vanilla gorilla
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy