Opis szczepu

Bogaty w smaki i aromaty szczep Watermelon Ice to efekt połączenia Watermelon Zkittlez z jednym z niesamowitych szczepów o nazwie Ice Cream Cake. Powstał on w wyniku badań i prób wielu hodowców marihuany, którzy pragnęli uzyskać unikalną mieszankę smaków i efektów.

Watermelon Ice to roślina o przeciętnej wysokości, zazwyczaj dorastająca do około 120 cm. Jej pąki są gęste i ciężkie, z jasnozielonymi liśćmi i pomarańczowymi włoskami, które kontrastują z białymi trichomami. Czas kwitnienia to około 9 tygodni, podczas których rozpowszechnia swoje zaskakujące zapachy arbuza i wanilii.

Watermelon Ice jest uważany za szczep o średnim stopniu trudności uprawy. Daje on solidne plony, zazwyczaj oscylujące w granicach 450-500 g/m2. Wymaga jednak odpowiedniego nawożenia i oświetlenia, aby w pełni wykorzystać swój potencjał.

Zakres oczekiwanych efektów od Watermelon Ice jest szeroki. Oprócz głębokiego relaksu, wielu użytkowników opisuje euforyczne odczucia i pozytywny przypływ energii. Jest to szczep doskonały dla tych, którzy chcą zrelaksować się po długim dniu, ale również dla tych, którzy szukają inspiracji i kreatywności.

Szczep Watermelon Ice jest dostępny w ofercie wielu banków nasion, ale jednym z najbardziej popularnych jest Cannarado Genetics, znany z hodowli unikalnych i interesujących szczepów.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Skupienie
  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

ok. 120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany watermelon ice
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

ok. 9 tygodni

Powiązane szczepy