Opis szczepu

Wedding Punch to wyrazisty szczep, który składa się z silnej kombinacji dwóch znakomitych odmian – Wedding Cake i Purple Punch. Jego rodzice są znanymi i cenionymi szczepami, które przynoszą ze sobą bogate, słodkie smaki i mocne efekty.

Odmiana pokazuje różnorodność kolorów, poczynając od jasnozielonych liści po purpurowe, niebieskie i czerwone pąki, które dodatkowo są pokryte białymi, żywicznymi trichomami. Rośliny zazwyczaj dorastają do wysokości około 80-150 cm, a ich czas kwitnienia to około 8-9 tygodni.

Wedding Punch jest hybrydą z dominacją genów indica, co oznacza, że dostarcza silnych efektów relaksujących. Szczep ten jest znanym z mocnych efektów, które początkowo wprowadzają użytkownika w stan euforii, a następnie przechodzą w głębokie uczucie relaksu i spokoju.

Uprawa jest umiarkowanie trudna, ale z odrobiną troski może dostarczyć obfite plony. Wydajność zazwyczaj wynosi około 450-550 gramów na metr kwadratowy pod optymalnym oświetleniem.

Głównym terpenem w tym szczepie jest kariofilen, który dostarcza pikantny, pieprzny zapach i jest znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i przeciwbólowych.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Skupienie
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Relaks i odprężenie

Działania lecznicze

  • listek Ból
  • listek Lęk

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

80-150 cm

wysokosc rosliny
szczep wedding-punch
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy