Opis szczepu

White Cherry OG to wyjątkowy szczep marihuany o bogatej historii, pochodzącej z zachodnich stanów USA, a dokładniej z Kalifornii. Jego linia genetyczna sięga do znamienitych szczepów Cherry Pie oraz The White, którym zawdzięcza swój unikalny profil. Od początku zdobył ogromną popularność wśród koneserów konopi indyjskich, wyróżniając się znakomitymi cechami wzrostu i efektami użytkowania.

Kiedy przyjrzymy się bliżej roślinie White Cherry OG, od razu rzucają się w oczy jej wyraźne cechy. Roślina ta dorasta do około 100-120 cm wysokości, z duszą indyjskiej indica i egzotycznym wyglądem, nawiązującym do dzikiej sativy. Kompaktowe pąki obficie pokryte są białym, prawie mlecznym nalotem trychomów, przypominającym oblodzoną wiśnię. Kolorystyka to połączenie jasnych, szmaragdowych odcieni liści z wyrazistymi czerwonawo-pomarańczowymi włoskami. Okres kwitnienia trwa średnio 9-10 tygodni, a czas ten jest niezbędny, aby szczep mógł wyrazić swój pełny potencjał – odmiana jest pełnosezonowa.

White Cherry OG nie jest szczególnie trudnym w uprawie szczepem. Wymaga jednak odpowiednich warunków i odpowiedniej troski, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Mimo iż nie jest to szczep o najwyższym plonie, daje dobre, solidne zbiory. Możemy oczekiwać średnio od 400 do 500 g/m2 uprawy pod kontrolowanymi warunkami.

Co ciekawe, mimo swojej sativowej aparycji, White Cherry OG jest szczepem hybrydowym z dominacją genów indica. Jest to szczep o silnym i zbalansowanym efekcie. Możemy oczekiwać poczucia euforii i radości, ale też głębokiego relaksu. Można poczuć sativowe efekty w postaci kreatywności i energii, ale z czasem przeważa działanie indica, zapewniając spokój i odprężenie.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Relaks i odprężenie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

100-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany white cherry og
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy