Opis szczepu

White Octane OG to szczep marihuany pochodzący ze skrzyżowania High Octane OG oraz The White. Dzięki tej kombinacji genetycznej, szczep ten charakteryzuje się silnym działaniem oraz niezwykłym wyglądem.

White Octane OG jest hybrydą z dominacją indica, co przekłada się na działanie szczepu, które jest silnie relaksujące. W efekcie, może być stosowany do łagodzenia bólu, stresu czy bezsenności. Szczep ten jest idealny na wieczór, kiedy użytkownik szuka głębokiego relaksu i ulgi od stresu dnia codziennego.

W kwestii uprawy White Octane OG, rośliny te są umiarkowanie łatwe do hodowli, ale wymagają odpowiedniej pielęgnacji, zwłaszcza jeśli chodzi o optymalne warunki wzrostu. Plony z uprawy tego szczepu mogą wynosić średnio około 400-500 g/m2. Roślina dobrze radzi sobie zarówno w uprawie wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Wizualnie, White Octane OG posiada gęste, ciężkie pąki z jasnozielonym odcieniem i białymi kryształkami trichomów. Rośliny tego szczepu osiągają wysokość od 100 do 150 cm, a czas kwitnienia wynosi zwykle około 9-10 tygodni.

 

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Skupienie
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany white octane og
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy