Opis szczepu

Whoa Si Whoa to hybryda, której dokładne pochodzenie nie jest znane. Jest to jednak popularny szczep uprawiany w rejonie Kolorado od ponad 10 lat. Jego historia wiąże się z dynamicznym rozwojem legalnej marihuany w tym stanie.

Rośliny Whoa Si Whoa są średniej wysokości, osiągając zwykle około 120-150 cm. Czas kwitnienia wynosi około 8-9 tygodni, co czyni go stosunkowo szybkim w uprawie szczepem.

Szczep Whoa Si Whoa jest hybrydą, będącą połączeniem indica i sativy. Dokładny stosunek nie jest znany, ale charakteryzuje go zbalansowane połączenie cech obu odmian.

Uprawa Whoa Si Whoa nie jest nadmiernie trudna, co czyni go atrakcyjnym szczepem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców. Osiąga zwykle dobre plony, sięgające około 400-500 g/m2.

Działanie tego szczepu marihuany jest zrównoważone i relaksujące. Ma tendencję do wywoływania przyjemnego efektu euforii, jednocześnie pozostawiając osobę w stanie relaksu i spokoju. Whoa Si Whoa może łagodzić stres, lęki i pomagać w złagodzeniu bólu.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

120-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany whoa si whoa
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy