Opis szczepu

Zack’s Pie to szczep marihuany o unikalnym profilu, który swój rodowód zawdzięcza Jungle Boys, legendarnym hodowcom z Los Angeles. Po skrzyżowaniu dwóch potężnych szczepów, Wedding Pie i Kush Mints #11, powstał unikalny produkt o wyjątkowym profilu terpenów. Przywołuje on na myśl skojarzenia z ciastem – stąd jego nazwa, która jest także hołdem dla jednego z założycieli Jungle Boys, Zacka.

Zack’s Pie charakteryzuje się intensywnie zielonymi liśćmi i pąkami, które są bogato ozdobione białymi trichomami, dodającym roślinie mroźnego wyglądu. Roślina osiąga średnią wysokość, około 100-150 cm, z kwitnieniem trwającym od 8 do 10 tygodni.

Uprawa Zack’s Pie nie jest szczególnie trudna, ale wymaga podstawowej wiedzy i doświadczenia. Szczep ten jest znany z wydajności, dając średnio 450-500 g/m2 pod optymalnymi warunkami uprawy.

Kiedy chodzi o efekty, Zack’s Pie oferuje głęboko relaksujące, ale jednocześnie euforyczne doświadczenie. Jego działanie jest zrównoważone, dzięki czemu może być stosowany o każdej porze dnia.

Wrażenia i doznania

Doznania

    Brak informacji

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany zacks pie
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy