Opis szczepu

Zoap jest hybrydowym szczepem marihuany, który powstał z krzyżówki szczepów Animal Mints i Kush Mints​​. Jest uważany za prawdziwą hybrydę, z równowagą 50% indica i 50% sativa​​. Zoap został stworzony przez Deep East Oakland Farms (DEO) po wielu latach pracy i rozwoju, w wyniku starannie wyselekcjonowanych krzyżówek​​. Jest to szczep o średnim poziomie trudności w uprawie​​.

Wygląd i cechy uprawy szczepu Zoap nie zostały dokładnie opisane w dostępnych źródłach, co oznacza, że informacje na temat wysokości rośliny czy czasu kwitnienia mogą być trudne do jednoznacznego określenia bez bezpośrednich danych od uprawiających. Jednakże, ze względu na to, że jest to hybryda, można przypuszczać, że cechy te będą pośrednie pomiędzy typowymi dla indic i sativ. Uprawa tego szczepu jest znana jako średnio trudna, co sugeruje, że nie jest to szczep najłatwiejszy dla początkujących, ale również nie wymaga ekstremalnie zaawansowanych technik​​.

Jeśli chodzi o działanie, Zoap jest znany z mocnego i zrównoważonego działania euforycznego​​. Szczep ten posiada wysoki poziom THC, który wynosi średnio od 24% do 28%, i niskie poziomy CBD i CBG, około 1%​​. Jego profil terpenowy obejmuje limonen, mircen, linalool, humulen i okimen, które przyczyniają się do jego złożonego profilu smakowego i aromatycznego​​​​. Zoap jest znany z mieszanki smaków i zapachów, takich jak cytrusy, sosna, diesel​​, a także słodkich kwiatowych nut z subtelną wskazówką świeżo zbieranych wiśni​​.

Co do nagród, nie znalazłem informacji o wygranych konkursach przez szczep Zoap, co sugeruje, że może nie być on laureatem takich wydarzeń, lub takie informacje nie są szeroko publikowane w dostępnych źródłach.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Brak informacji

ksiazka

Wysokość rośliny

Brak informacji

wysokosc rosliny
szczep marihuany zoap
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

Brak informacji

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

Brak informacji

Powiązane szczepy