Cannhelp jest firmą, która zamuje się produkcją olejów CBD, liquidów do e-papierosów, czy kryształów CBD. Firma wytwarza produkty, które stosowane codziennie poprawiają jakość życia konsumenta. Produkty tej firmy wytwarzane są z konopi siewnych pochodzących jedynie z legalnych źródeł. Firma stara się pozyskiwać surowiec od lokalnych dostawców.  Produkty oferowane przez firmę Cannhelp wytwarzane sa w oparciu o badania naukowe, dzięki czemu konsumenci mają pewność, że wybierają produkty bezpieczne i wysokiej jakości.

Firma Cannhelp pochodzi z Austrii i obecna jest na rynku od wielu lat. Produkty oferowane przez Cannhelp cieszą się uznaniem konsumentów, dzięki temu jej produkty znane są w całej Unii Europejskiej.

Charakterystyczne dla Cannhelp jest to, że opracowując nowe produkty firma współpracuje z różnymi specjalistami. Pozwala to firmie na stałe podnoszenie jakości swoich produktów, oraz wprowadzanie nowych, innowacyjnych produktów na rynek. Firma od wielu lat specjalizuje się w technologii ekstrakcji olejów CBD

W ofercie Cannhelp można znaleźć produkty takie jak: e-liquid z CBD, oleje CBD, smakowe olejki do e-papierosów,  czy krystaliczne CBD. Wszystkie produkty są bezpieczne w stosowaniu i posiadają aktualne badania laboratryjne.

Korzystanie z produktów Cannahelp może skutecznie poprawić jakość życia poprzez poprawę jakości snu, czy redukcja stresu.

Produkty tej firmy przeznaczone są dla każdego i można je nabyć za pośrednictwem wielu stron internetowych, czy bezpośrednio od producenta.

Firma współpracuje z wieloma portalami internetowymi na których oferuje swoje produkty.