Opis szczepu

Szczep marihuany o nazwie Pink Tuna, powszechnie znany w kręgach entuzjastów konopi, jest dziełem kanadyjskich hodowców. Jego nazwa nawiązuje do unikalnej kombinacji genetycznej, która jest wynikiem krzyżowania szczepów Pink Kush i Tuna Kush, dwa potężne szczepy o korzeniach w górach Hindu Kush w Afganistanie i Pakistanie.

Pink Tuna to szczep zdecydowanie z dominacją indici, co przejawia się w silnym, głęboko relaksującym efekcie, który jest typowy dla tej rodziny konopi.

Uprawa Pink Tuna wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia, ze względu na jej wysoki wzrost i specyficzne wymagania dotyczące nawadniania i podawania składników odżywczych. Mimo to, z odpowiednią troską, plony mogą być dość obfite, osiągając nawet do 500 g/m2.

Rośliny Pink Tuna cechują się dość imponującą wysokością, osiągając nawet 200 cm. Wykazują charakterystyczne dla indicy gęste, zwarte pąki, które często są pokryte różowymi i fioletowymi odcieniami, dając tym samym początek nazwie szczepu. Wysokość i barwa tych roślin są naprawdę spektakularne. Czas kwitnienia wynosi około 8-9 tygodni.

Pink Tuna jest znana przede wszystkim z intensywnego, relaksującego efektu. Użytkownicy często opisują uczucie głębokiego odprężenia i euforii, które może być idealne na wieczorne sesje po ciężkim dniu. Szczep ten jest także polecany dla osób cierpiących na chroniczny stres, ból, bezsenność, czy depresję.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Zwiększa apetyt
  • blyskawica Euforia

Działania lecznicze

  • listek Depresja
  • listek Lęk

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Paranoja

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Wysokie

ksiazka

Wysokość rośliny

do 200 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany pink tuna
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

do 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy